Flash News

E-TJERA

Tmerr tek pushuesit e Divjakës, gjejnë një trup të pajetë në bregdet

Tmerr tek pushuesit e Divjakës, gjejnë një trup të

Një trup i pajetë është gjetur ditën e sotme në brigjet e plazhit të Divjakës, pranë vendit të quajtur Kanali i Vaut.

Është bërë me dije se viktima është një mashkull rreth 60 vjeç. Kanë qenë pushuesit ata që kanë konstatuar trupin e pajetë dhe kanë njoftuar policinë.

Në vendngjarje ka mbërritur edhe ambulanca, e cila e ka transportuar drejt morgut të Spitalit të Lushnjes. Policia po punon për zbardhjen e plotë të kësaj ngjarje.

Të fundit