Flash News

E-TJERA

“Tre Luanët” duan vendin e parë, publikohen formacionet e Angli-Slloveni

“Tre Luanët” duan vendin e parë, publikohen formacionet e

Ekipet e Anglisë dhe Sllovenisë kanë publikuar formacionet zyrtare para ndeshjes që fillon në orën 21:00.

“Tre Luanët” tashmë kanë katër pikë në Grupin C dhe kanë siguruar kualifikimin, por këtë duan ta bëjnë si lider të grupit.


Sllovenia në anën tjetër me dy pikë të grumbulluara synon befasinë për të siguruar kualifikimin në mesin e 16 më të mirave.

Formacionet zyrtare:

Anglia: Pickford; Walker, Stones, Guehi, Trippier; Gallagher, Rice; Saka, Bellingham, Foden; Kane.

Sllovenia: Oblak; Janza, Bijol, Drkusic, Karnicik; Mlakar, Max Elsnik, Gnezda Cerin, Stojanovic; Sesko, Sporar./

Të fundit