Flash News

E-TJERA

U aksidentua teksa punonte në gurore, humb jetën 24-vjeçari në Vlorë

U aksidentua teksa punonte në gurore, humb jetën 24-vjeçari

Një i ri ka humbur jetën teksa punonte në gurore në Vlorë. Sipas policisë, ngjarja ndodhi në fshatin Brataj, Selenicë, kur J. V., 24 vjeç, punëtor në guroren e këtij fshati, dyshohet se aksidentalisht gjatë punimeve me skrep, është dëmtuar nga gurët dhe si pasojë ka humbur jetën.

“Rreth orës 15:30, në fshatin Brataj, Selenicë, shtetasi J. V., 24 vjeç, punëtor në guroren e këtij fshati, dyshohet se aksidentalisht gjatë punimeve me skrep, është dëmtuar nga gurët dhe si pasojë ka humbur jetën. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.”, thuhet në njoftimin e policisë.

Të fundit