Flash News

E-TJERA

U gjet në lumin e Lanës, humb jetën në spital 40-vjeçari

U gjet në lumin e Lanës, humb jetën në spital

E.D 40 vjeç i cili u gjet  në lumin e Lanës një ditë më parë ka humbur jetën në spital.

Ditën e djeshme, është konstatuar në ujërat e lumit Lana, shtetasi E. D., 40 vjeç, i cili pasi është transportuar në spital, për ndihmë mjekësore, ka humbur jetën.

Nga veprimet e para hetimore dyshohet se ky shtetas vuante nga sëmundje të shëndetit mendor dhe ishte perdorues i lëndëve narkotike. Punohet për sqarimin e rrethanave të ngjarjes”, njoftoi Policia.

Të fundit