Flash News

E-TJERA

U kap me d*ogë, arrestohet shqiptari në Itali

U kap me d*ogë, arrestohet shqiptari në Itali

Një 41-vjeçar shqiptar është arrestuar nga policia italiane për posedim të lëndëve narkotike.

Bëhet me dije se ai ishte një emër i njohur për autoritetet për të njëjtin krim.

Gjatë kontrollit në automjet atij iu gjet një sasi marijuane prej 500 gramësh, të organizuara në pako 100 gramësh, mjete ambalazhimi dhe një peshore.

Ndërkohë në kontrollin e kryer në banesën e 41-vjeçarit u gjetën 23.5 kilogram, duke e çuar kështu sasinë e drogës së gjetur në 24 kilogramë.

Të fundit