Flash News

E-TJERA

U mbyt një muaj më parë në Porto Romano, gjendet në brigjet e Kroacisë trupi i 40-vjeçarit

U mbyt një muaj më parë në Porto Romano, gjendet në
Foto Ilustruese

Aurel Ndoni, 40 vjeç, i cili u mbyt një muaj më parë në zonën e Porto Romanos teksa peshkonte, është gjetur në brigjet e Kroacisë.

Mësohet se familjarët e kanë tërhequr trupin nga Kroacia dhe është zhvilluar ceremonia e varrimit në qytetin e Lushnjes.

Polumbarët e RENEA-s kërkuan për disa ditë dhe i ndërprenë kërkimet pasi nuk e gjetën trupin. Rrymat detare e kishin zhvendosur trupin në drejtim të Kroacisë.

Të fundit