Flash News

E-TJERA

Vasili: Unë jam shitur miliarda euro, jap kurse online falas kush do të ndjekë shembullin tim

Vasili: Unë jam shitur miliarda euro, jap kurse online falas kush do

I ftuar në PolitikOn nga Alfred Lela në RTV Ora, aktori dhe regjisori Laert Vasili nuk ka kursyer ironinë duke thënë se është ‘shitur’ miliarda euro dhe prandaj fundjavat i kalon në njërën prej 5 vilave që ka rrotull Tiranës.

Vasili: Unë jam shitur miliarda euro dhe prandaj fundjavat i kaloj në njërën prej 5 vilave që kam rrotull Tiranës. Unë jap kurse online falas kush do të ndjekë shembullin tim.

Padrejtësi është që pardje u dhunua busti i heroit tonë kombëtar Skënderbeut në Korçë. Ky është një llahtar.

Ditari politik

Të fundit