Flash News

E-TJERA

Vdiq pasi u rrëzua në rrugët e Londës, policia dyshon se është shqiptar

Vdiq pasi u rrëzua në rrugët e Londës, policia dyshon se

Autoritetet londineze  kanë publikuar një foto të një burri i cili u rrëzua në rrugët e Londrës dhe vdiq gati 10 ditë më vonë.

Mjekët që e gjetën burrin në Sixth Avenue, Queen’s Park, janë shprehur se besohet të jetë shqiptar.

Policia ka nxjerrë edhe imazhin e tatuazhit që viktima kishte në krahun e majtë.
Gjithashtu jepet informacioni se burri kishte të veshura vetëm pantallona dhe nuk kishte me vete asnjë mjet identifikimi.

Në pamjet, policia tha se ai dëgjohej duke folur me veten në një gjuhë të huaj, për të cilën forca besonte se ishte shqip.

Të fundit