Flash News

E-TJERA

Veliaj tenton të sabotojë protestën, ndërpret energjinë elektrike

Veliaj tenton të sabotojë protestën, ndërpret energjinë

Teksa qytetarët kërkojnë largimin e tij nga bashkia, Erion Veliaj tentoi sot të sabotonte protestën e opozitës.

Gjatë protestës, u ndërpre energjia elektrike duke bërë që mikrofonët të mos punonin.

Protestuesit iu kundërpërgjigjën kësaj tentative të Veliajt, duke hedhur tymuese dhe flakadanë drejt godinës së bashkisë.

Të fundit