Flash News

E-TJERA

Vetëplagoset me armën e shërbimit gardisti në Tiranë

Vetëplagoset me armën e shërbimit gardisti në Tiranë

Vetëplagoset me armën e shërbimit një efektiv i Gardës sot në Tiranë.

Policia njofton se F. S., 28 vjeç pas ngjarjes është dërguar për ndihmë mjekësore në Spitalin Universitar të Traumës. 

“Më datë 24.05.2024, rreth orës 18:00, është paraqitur për të marrë ndihmë mjekësore në SUT, shtetasi F. S., 28 vjeç, punonjës pranë Gardës së Republikës, i cili dyshohet se është vetëplagosur me armën e shërbimit' deklaron paraprakisht policia.
Në lidhje me rastin është njoftuar AMP, dhe në bashkëpunim me grupin hetimor po punohet për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Të fundit