Flash News

E-TJERA

Vetëvritet me armë zjarri biznesmeni në Fier

Vetëvritet me armë zjarri biznesmeni në Fier

Pronari i një dyqani në Fier është vetëvrarë me armë zjarri këtë të enjte në qytetin e Fierit. Sipas burimeve zyrtare viktima është shtetasi A.A., 47 vjeç, banues në Fier.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 15:10, në lagjen “Kongresi i Përmetit”. “Ky shtetas, dyshohet se është vetëvrarë me armë zjarri pistoletë në dyqanin e tij suvenir”, konfirmuan burime zyrtare nga policia.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të kësaj ngjarje, shtuan të njëjtat burime.

Të fundit