Flash News

E-TJERA

Video/ Aksident te ‘rruga e Dibrës’ në Tiranë, shoferja me Audi përplas kalimtarin

Video/ Aksident te ‘rruga e Dibrës’ në Tiranë,

Një aksident është shënuar pak minuta më parë në ‘Rrugën e Dibrës’ në kryeqytet.

Mësohet se një persona është përplasur nga një automjet tip Audi Q5 e drejtuar nga një shofere, ende e paidentifikuar.

Paraprakisht, burimet bëjnë me dije se personi i aksidentuar është dërguar në spital dhe po merr trajtim mjekësor.

Pritet njoftimi zyrtar i policisë, për detaje më të hollësishme lidhur me ngjarjen.

 

Të fundit