Flash News

E-TJERA

Video/ Deputetët e PD dhe dhjetëra demokratë jashtë gjykatës në mbështetje të protestuesve

Video/ Deputetët e PD dhe dhjetëra demokratë jashtë

Në Gjykatën e Tiranës po mbahet seanca gjyqësore për 4 protestuesit e arrestuar pas protestës së mbajtur në Bashkinë e Tiranës.

Para gjykatës janë mbledhur dhjetëra persona në mbështetje të tyre.

Bashkë me ta, në mbështetje të protestuesve janë edhe deputetë të PD-së, mes tyre Klevis Balliu, Dhurata Çupi, Bledion Nallbati.Të fundit