Flash News

E-TJERA

Video/ FSHF ndan momente nga rrugëtimi i kuqezinjve në kualifikueset e EURO 2024

Video/ FSHF ndan momente nga rrugëtimi i kuqezinjve në kualifikueset e

Shqipëria e mbylli në vend të parë aventurën e kualifikueseve të Evropianit. Një arritje që u përmbyll me një festë në “Air Albania”.

Federata Shqiptare e Futbollit, përmes një video të postuar në rrjetet sociale, shfaq të gjithë rrugëtimin e Kombëtares gjatë këtyre eliminatoreve dhe golat e kuqezinjve.

Të fundit