Flash News

E-TJERA

Video/ “Kujt i thua o motra”, sherr mes të ftuarve, Vasili i hedh ujin në fytyrë sekretarit të OMONIA-s

Video/ “Kujt i thua o motra”, sherr mes të ftuarve, Vasili i

Çështja e Fredi Belerit ka shkaktuar debat dhe sherr mes të ftuarve në emisionin “360 gradë” në ABC Neës.

Debati ka degjeneruar me tone të ashpra mes sekretarit të Omonias, Marin Suli dhe polemistit Laert Vasili.

Ka qenë ky i fundit i cili i ka hedhur sekretarit të OMONIA-s, pasi Suli iu drejtua ‘moj motër ule zëri”.

Debati mes polemistit Vasili dhe Marin Sulit:

Laert Vasili: Po deshe bërtas unë dhe pushojnë të gjithë

Marin Suli: Ça ishte kjo me të bërtitur, moj motër ule zërin,  se nuk jemi vlla.

Laert Vasili: Moj motër më thua mua? Unë jam njeri i besës. motra jeni ju që e shisni s*mën në Omonia

Marin Suli: O laro pazari.

 

Të fundit