Flash News

E-TJERA

Video/ Lukaku ndez puron dhe lojtarët kërcejnë, Interi feston fitoren e Kupës së Italisë

Video/ Lukaku ndez puron dhe lojtarët kërcejnë, Interi feston

Festa e shkëlqyer në fushë dhe në dhomat e zhveshjes për Interin pas fitores së tyre në Kupën e Italisë ndaj Fiorentinës. Denzel Dumfries dhe André Onana janë sigurisht ndër më të egrit.

Të dy lojtarët nisin një balet në lëndinën e stadiumit Olimpico dhe më pas është sërish holandezi ai që lëshon trenin e vogël (mes të qeshurit të menaxherit të klubit Riccardo Ferri) në dhomën e zhveshjes. me Hakan Calhanoglu . Në vend të kësaj, Romelu Lukaku ndez një puro në favor të kamerës, ndërsa Lautaro Martinez bën një portret familjar.

Interi mundi Fiorentinën me rezultatin 1-2 në stadiumin “Olimpico” të Romës duke fituar Kupën e Italisë.

 

 

Të fundit