Flash News

E-TJERA

Video/ Vrasja në Korçë, momenti kur 61-vjeçari qëllon Emiliano Pinen dhe më pas veten

Video/ Vrasja në Korçë, momenti kur 61-vjeçari

Janë publikuar pamjet e rënda nga vrasja me dy viktima në Korçë, ku Ilo Lluka qëlloi ndaj Emiliano Pines dhe më pas u vetëvra.

Nga pamjet e siguruara nga Syri TV, shihet autori i vrasjes Ilo Lluka që qëllon me 5 plumba Pinen dhe pas në moment ka qëlluar edhe veten.

Pine ngeli i plagosur rëndë dhe humbi jetën në spital. Ndërkaq Lluka, ka humbur jetën në vendin e ngjarjes.

Të fundit