Flash News

E-TJERA

Vlorë/ Kamioni përplaset me fuoristradën, ka viktima

Vlorë/ Kamioni përplaset me fuoristradën, ka viktima

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në bypassin e Vlorës. 

Paraprakisht raportohet se një kamion është përplasur me një fuoristradë duke shkaktuar një viktimë dhe një të plagosur rëndë. 

 

Të fundit