Flash News

E-TJERA

Vrau gruan me thikë, Eduart Danaj kërkon falje në gjykatë

Vrau gruan me thikë, Eduart Danaj kërkon falje në gjykatë

Gjykata ka lënë në burg Eduart Danajn, i cili qëlloi për vdekje me thikë ish-bashkëshorten Enkeleida Danaj.

Siç raportojnë mediat greke, Danaj ka kërkuar falje para seancës gjyqësore pasi ka pranuar krimin.

Ai ka thënë se i vjen keq për ngjarjen.

“Kam bërë një gabim të madh dhe jam penduar që në momentin e parë për atë që kam bërë. Unë rrëfej gjithçka dhe në këtë fazë nuk do të shfrytëzoj të drejtat e mia ligjore”, ka thënë ai.

Të fundit