E-TJERA

Vritet me armë zjarri 50-vjeçari në Fier, u qëllua para shtëpisë së tij

Vritet me armë zjarri 50-vjeçari në Fier, u qëllua para
Foto Ilustruese

Një 50-vjeçar ka humbur jetën ditën e sotme në Fier, teksa është qëlluar me armë zjarri par shtëpisë së tij.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 06:00, në lagjen “Sheq i Madh”, teksa shtetasi Ahmet Toska ka qenë në shoqërinë e bashkëshortes së tij kur është qëlluar.

Sipas burimeve nga policia, viktima është gjetur i vrarë nga kalimtarët në rrugë.

Janë ngritur pika kontrolli në të gjitha hyrje daljet e qytetit dhe po vijon kontrollimi i zonës nga shërbimet e Policisë Fier.

Në vendngjarje ka shkuar grupi hetimor dhe po punon për identifikimin e autorit dhe zbardhjen e plotë të ngjarjes.

 

 

Ditari politik

Të fundit