Flash News

E-TJERA

Zetori del nga rruga në Kuçovë, humb jetën 55-vjeçari!

Zetori del nga rruga në Kuçovë, humb jetën

Një mjet bujqësor ka dalë nga rruga dhe si për pasojë ka humbur jetën drejtuesi i tij 55-vjeçar në rrugën rurale të fshatit Perondi të Kuçovës

Rreth orës 16:45, në rrugën rurale të fshatit Perondi, Kuçovë, mjeti buqësor zetor që drejtohej nga shtetasi R. K., 55 vjeç, ka dalë nga rruga.

Si pasojë e daljes nga rruga, drejtuesi i mjetit, shtetasi R. K, ka humbur jetën.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave dhe shkakut të daljes nga rruga.

Të fundit