Flash News

E-TJERA

Zgjedhjet/ Yuri Kim takim me kreun e KQZ-së, Ilirjan Celibashin

Zgjedhjet/  Yuri Kim takim me kreun e KQZ-së, Ilirjan Celibashin

Ambasadorja amerikane Yuri Kim duket se ka mundur që të fitojë betejën me Covid-19, dhe tani i është rikthyer punës.

Pas shërimit, ajo ka takuar kreun e KQZ-së, Ilirjan Celibashin për të diskutuar për ecurine e zgjedhjeve të 25 prillit.

Mësohet se takimi ka zgjatur rreth një orë, dhe në fokus ka qenë diskutimi për pastërtinë e figurës së kandidatëve për deputetë që do të marrin pjesë në zgjedhje.

Ditari politik

Të fundit