Flash News

E-TJERA

Zhduket 48-vjeçarja në Shkodër, i biri shkon në polici

Zhduket 48-vjeçarja në Shkodër, i biri shkon në polici

Një 48-vjeçare është larguar nga banesa dhe ka humbur kontaktet me familjen në Shkodër.  

Policia e Shkodrës bën me dije se ka qenë i biri 21 vjeçar që ka bërë denoncim në polici për nënën e tij.

“Më datë 18.06.2024, shtetasi A. Rr., 21 vjeç, ka kallëzuar se është larguar nga banesa, nëna e tij, shtetasja M. Rr., 48 vjeçe. Punohet për gjetjen e 48-vjeçares”, thuhet në njoftim.

Të fundit