Flash News

E-TJERA

U përfshi në sherr me disa persona, vdes 20-vjeçari shqiptar në Greqi

U përfshi në sherr me disa persona, vdes 20-vjeçari shqiptar

Një 20-vjeçar shqiptar ka humbur jetën në rrethana të paqarta në Kalives të Bashkisë Apokoronou në Hania.

Orgito Lloci, 20 vjec është konfliktuar fillimisht me dy shtetas grekë, një rumun, një gjeorgjian dhe një bullgar në rrethana të paqarta.

Mësohet se pas sherrit, i riu nuk është ndjerë mirë dhe është thirrur ambulanca.

Rrugës për në spital, 20-vjeçari shqiptar ka humbur jetën.

Latest news