Flash News

POLITIKOFF

Robert Berisha tregon nëse do të shkojë në dasmën e Nora Istrefit

Robert Berisha tregon nëse do të shkojë në dasmën e

Robert Berisha ka qenë i ftuar dje në emisionin “Goca e gra” në Top Channel ku u diskutua edhe për ruajtjen e miqësisë me ish-in.

Mes shumë gjërave të tjera, artisti tha se nëse Nora do e ftonte në dasmë ai jo vetëm që do shkonte, por edhe do këndonte.

“Unë uroj që Nora dhe Renee të jenë të lumtura, dua vetëm lumturinë e tyre dhe vetëm për këtë do të këndoja në dasmën e Norës, nëse do të më ftonte”, tregoi Roberti.

Roberti dhe Nora pavarësisht ndarjes, kanë ruajtur marrëdhënie shumë të mira edhe për shkak të vajzës së tyre Renee dhe ruajnë një raport korrekt me njëri-tjetrin.

Latest news