Flash News

Rajoni

Akuzohet për vrasjen e 14-vjeçares dhe të moshuarit në RMV, arrestohet Ljupço Pallço

Akuzohet për vrasjen e 14-vjeçares dhe të moshuarit në

 

Është arrestuar Ljupço Palevski-Pallço, i cili dyshohet për rrëmbimin dhe ekzekutimin e Vanja Gjorçevskës 14-vjeçare dhe Pançe Zhezovskit 74-vjeçar.

Sipas burimeve, ai u ndalua në një aeroport në Turqi, pas një urdhër-arresti ndërkombëtar.

 

Latest news