Flash News

Kosova

E rëndë në Kosovë, e zuri poshtë ekskavatori, humb jetën punëtori

E rëndë në Kosovë, e zuri poshtë ekskavatori, humb

Në ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Qirez të Komunës së Skënderajt

Një person ka humbur jetën në ambientet e punës si pasojë e plagëve të rënda që ka marrë, pasi dyshohet se e zuri poshtë ekskavatori. Lajmin e ka konfirmuar dhe Policia e Kosovës.

“Bazuar në  informatat fillestare, sot rreth orës 13:43, është raportuar se në një  vendpunishte  në fshatin Qirez të Skenderajt, në rrethana tani për tani të pa sqaruara ka humbur jetën, viktima mashkull i moshës madhore” njofton policia.

Të fundit