Flash News

Kosova

Video/ Punonjësit e një marketi në Kosovë përleshen me grabitësin e armatosur, arrestohet nga policia

Video/ Punonjësit e një marketi në Kosovë përleshen me

Një person ka tentuar të grabisë mbrëmë arkën e një marketi në Gjilan të Kosovës, por plani i tij nuk ka shkuar siç e kishte menduar.

Pasi ka kërcënuar me armë zjarri pistoletë punonjësit e një marketi dhe ka marrë një shumë parash nga arka, autori është përleshur me tre punonjësit e marketit.

Pasi i kanë hequr armën nga dora, punonjësit kanë arritur ta ndalojnë dhe ta dorëzojnë autorin te forcat e policisë, siç duket edhe nga pamjet.

Të fundit