Flash News

KRYESORE

Video/ Atmosferë e zjarrtë te selia blu, simpatizantët festojnë me këngë e valle

Video/ Atmosferë e zjarrtë te selia blu, simpatizantët

Gjykata e Apelit vendosi mospranimin e ankimimimit të Enkelejd Alibeajt, duke njohur Sali Berishën si kryetar të PD-së dhe dhënien e vulës dhe logon PD-së.

Siç shihet nga video, simpatizantët kanë festuar me këngë e valle duke brohoritur emrin e liderit të opozitës, Sali Berisha.

 Të fundit