Luana sjell këngëtarin Faydee në Kosovë dhe Shqipëri, dy vendet ku po xhirohet klipi

Luana Vjollca është duke xhiruar klipin e saj më të rëndësishëm të karrierës muzikore. Moderatorja shqiptare po përgatitet për të sjellë hitin e ri në bashkëpunim me artistin e njohur australian Faydee.

Vetë Faydee ka publikuar dje një foto në Prishtinë ku krahas saj shkruante në shqip: Mirëmëngjesi.

 

View this post on Instagram

 

Mir-mengjes ☀️ 😎

A post shared by FAYDEE (@faydeemusic) on

Ndërsa sot, këngëtari ndodhet në Vlorë dhe në foton që ka publikuar duket shumë joshës.

 

View this post on Instagram

 

🖤

A post shared by FAYDEE (@faydeemusic) on

Mesa duket një klip shumë i nxehtë veror do të na vijë nga Luana dhe Faydee.