Ori nuk do të jetë e vetmja bionde në “Pushime on Top”

Të hënën do të nisë emisioni veror në Top Channel “Pushime on Top” nën moderimin e Ori Nebiajt dhe Flori Gjinit.

Por Ori nuk do të jetë e vetmja bionde. Emisioni veror do ketë dy biondë pasi Flori ka ndryshuar ngjyrën e flokëve të tij. Dhe madje jo si Ori por platin.

“Meqë të hënën fillojmë ‘Pushime on Top”, shkruan ai krahas fotos që ka postuar me një look ndryshe.

Ky ka qenë një vit i suksesshëm për Florin, i cili ka pasur një rubrikë të tijën në emisionin “E diell” në Top Channel dhe ka moderuar po ashtu emisionin e mëngjësit në Club FM.

 

View this post on Instagram

 

Pardon my french! 👁 @eni.xhixho you got me🔥 Meqe te henen fillojme 😜 @pushime_on_top

A post shared by Flori Gjini (@florigjini) on