Flash News

POLITIKOFF

A do e prezantojë Bora Zemani 'Dancing with the Stars 2'?

A do e prezantojë Bora Zemani 'Dancing with the Stars 2'?

“Dancing with the stars” filloi më 7 tetor në Top Channel dhe u drejtua nga Bora Zemani dhe Eno Popi.

Mësohet se në edicionin e dytë, do të jetë përsëri Bora ajo që do të moderojë spektaklin.

"Mezi pres të përjetojmë dhe njëherë magjinë e asaj skene", i është përgjigjur ajo një ndjekësi që e pyet nëse do të jetë në "DWTS2".

Sa i përket anëtarëve të jurisë, deri tani dihet se kryetarja e jurisë do të jetë balerina Lori Bala.

A do e prezantojë Bora Zemani 'Dancing with the Stars 2'?

Të fundit