Flash News

POLITIKOFF

A do të jetë Albërie Hadërgjonaj në Big Brother? Flet vetë këngëtarja

A do të jetë Albërie Hadërgjonaj në Big Brother? Flet

“Big Brother VIP” do të fillojë shumë shpejt, pak ditë na ndajnë edhe pse ende nuk kemi një datë fikse, një gjë është e sigurte,: në tetor do të rikthehet në ekran reality show!

Arbana dhe Lori kanë publikuar sot pamjet e provave gjenerale duke u kujdesur të mos tregojnë detaje me rëndësi.

Por ende nuk kanë bërë publik asnjë emër edhe pse prej kohësh përfliten disa emra. Një prej tyre është dhe emri i këngëtares Albërie Hadërgjonaj.

Por vetë këngëtarja ka vendosur të reagojë mbi këtë lajm duke e mohuar.

“Nuk është e vërtetë”, shkroi këngëtarja mbi një foto lajmi që ka qarkulluar prej ditësh, duke nënkuptuar se nuk do futet në shtëpinë BBV.

A do të jetë Albërie Hadërgjonaj në Big Brother? Flet

Të fundit