Flash News

POLITIKOFF

A do të jetë Andi në "BBVIP", ish-konkurrenti i "Përputhen" jep detaje

A do të jetë Andi në "BBVIP", ish-konkurrenti i

Andi Shehi ka zhvilluar së fundmi një ‘intervistë virtuale’ me ndjekësit e tij në profilin e tij në Instagram.

Ndjekësit e kanë pyetur nëse do të marrë pjesë në “BBVIP Kosova” dhe Andi la të nënkuptohet se shanset që ai të jetë pjesëmarrës në shtëpinë e famshme janë të mëdha.

“Me thënë të drejtën jam i hapur për të gjitha këto ftesat, më pas do t’i shqyrtojmë dhe do të shikojmë së çfarë do të bëjmë”- u përgjigj ai.

Të fundit