POLITIKOFF

A do të largohet Erjona Rusi nga Top Channel?

A do të largohet Erjona Rusi nga Top Channel?

"T`ka mami yll" është një nga emisionet më të reja që do të nisë së shpejti në ABC nën drejtimin e Ilda Bejlerit, lajm ky i konfirmuar tashmë.

Pak nga pak po zbulohen detajet e reja të emisionit dhe sapo është marrë vesh kush do të jetë një prej anëtareve të rinj. Bëhet fjalë për moderatoren e "Shqipëria live" në Top Channel, Erjona Rusin.

Erjona është prej vitesh pjesë e Top Channel dhe me pjesëmarrjen e saj në "T`ka mami yll", ka bërë ndjekësit e emisionit ku ajo është prezantuese të pyesin nëse do të vazhdojë të jetë pjesë e Top Channel.

Erjona Rusi do vazhdojë të gjitha projektet me TCH, ndërsa në ABC do jetë thjeshtë pjesë e jurisë së emisionit më të ri që do të nisë.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Erjona Rusi (@erjonarusi)

Të fundit