Flash News

POLITIKOFF

A është Enca e dashuruar? E tregon në rrëfimin e saj për fansat

A është Enca e dashuruar? E tregon në rrëfimin e saj

Enca është një artiste shumë e suksesshme dhe e diskutuar në showbiz-in tonë. Këngët e saj brenda pak ditësh nga publikimi numërojnë miliona klikime duke e bërë këngëtaren shumë të klikuar. Bukuroshja shpesh ndan me ndjekësit e saj plot momente nga jeta e saj personale dhe kjo e bën atë tepër aktive në rrjete sociale.

Artistja bën ‘biseda online’ me ndjekësit e saj në Instagram duke iu përgjigjur disa nga pyetjeve që ata kanë për të. Si ka ndodhur dhe së fundmi, ku dikush e ka pyetur Encën nëse është e dashuruar dhe diplomatike siç di të jetë çdo herë, Enca u përgjigj:

Jam e dashuruar me dashurinë

Të fundit