Flash News

POLITIKOFF

A i dhanë fund dramës mes tyre? Selena Gomez dhe Hailey Bieber ndjekin njëra-tjetrën në rrjetet sociale

A i dhanë fund dramës mes tyre? Selena Gomez dhe Hailey Bieber ndjekin

Selena Gomez dhe Hailey Bieber mesa duket i kanë dhënë fund dramës që fansat e tyre kanë krijuar në rrjetet sociale.

A i dhanë fund dramës mes tyre? Selena Gomez dhe Hailey Bieber ndjekin

Këngëtarja dhe modelja ndoqën njëri-tjetrin në Instagram.

A i dhanë fund dramës mes tyre? Selena Gomez dhe Hailey Bieber ndjekin

Pasi Selena thirri një armëpushim për ngacmimin në internet të Hailey-t, i cili ka qenë i shfrenuar që nga 'Eyebrowgate', 'The Daily Mail' raportoi se të dyja gratë ndoqën njëra-tjetrën në Instagram, duke i dhënë fund përfundimisht grindjes së tyre të supozuar shumëvjeçare.

A i dhanë fund dramës mes tyre? Selena Gomez dhe Hailey Bieber ndjekin

Natyrisht, fansat filluan të vëzhgonin për ndërveprime të mëtejshme midis të dyve – dhe i pari është po aq i ndërlikuar sa pjesa tjetër e historisë së çiftit. Sipas UsWeekly, fansat vunë re se Hailey-t i pëlqente fotoja e fundit me bikini e Selenës. Ajo shkroi në foton që postoi më 26 mars:

"TBT to blondi sel. Vera po vjen! Kaq shumë gjëra emocionuese po vijnë!"

A i dhanë fund dramës mes tyre? Selena Gomez dhe Hailey Bieber ndjekin

Të fundit