Flash News

POLITIKOFF

A janë fotot e Kendall Jenner dhe Devin Booker të sajuara për qëllime marketingu?

A janë fotot e Kendall Jenner dhe Devin Booker të sajuara për

Një burim për Page Six thotë se fotot e fundit të Kendall Jenner dhe Devin Booker – të realizuara në SoHo House në Malibu vetëm disa ditë pasi u publikua lajmi se çifti u nda – ishin thjesht një "marifet marketingu".

A janë fotot e Kendall Jenner dhe Devin Booker të sajuara për

"Ekipi i saj nuk dëshiron që ajo të duket sikur e kanë lënë", thotë një burim i brendshëm. "Njerëzit e saj kërkuan takimin."

A janë fotot e Kendall Jenner dhe Devin Booker të sajuara për

Pamjet tregojnë Jenner dhe Booker duke buzëqeshur me njëri-tjetrin në një zonë të jashtme të një klubi privat luksoz. Madje, në një moment Devin dukej sikur iu afruan Kendall për ta puthur.

A janë fotot e Kendall Jenner dhe Devin Booker të sajuara për

Këto foto u publikuan vetëm pak ditë pas lajmit të ndarjes, që sipas mediave erdhi pasi të dy janë të fokusuar në karrierën e tyre. Nëse fotot janë bërë vetëm për qëllime PR, nuk do të çuditeshim aspak. Nuk është diçka e pamundur kur bëhet fjalë për familjen Kardashian-Jenner.

Të fundit