Flash News

POLITIKOFF

A janë ndarë Armina me Shkëlzenin? Blogerja përgjigjet indirekt  

A janë ndarë Armina me Shkëlzenin? Blogerja përgjigjet

Prej disa ditësh, mediat online dhe portalet shkruajyën se blogerja Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha janë ndarë.

Në fakt, ky lajm nuk bënte sens përderisa Armina i përgjigjej pyetjeve të fansave për marrëdhëniet e saj me Sali Berishën, megjithatë blogerja ka vendosur t`u përgjigjet sot mediave me një video romantike nga ditëlindja e saj.

Në video, Armina shfaqet teksa kërcen me Shkëlzenin dhe përqafohen.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Armina Mevlani (@armina_mevlani)

Të fundit