Flash News

POLITIKOFF

A janë në një lidhje Eugent Bushpepa dhe Beatrix Ramosaj

A janë në një lidhje Eugent Bushpepa dhe Beatrix Ramosaj

Që prej publikimit të klipit të Beatrix Ramosaj ku ajo u sgfaq në skena shumë "të nxehta" me Eugent Bushpepën, po përflitet për një lidhje dashurie mes dy artistëve.

Kënga “Dancing ëith the devil” ritheku në muzikë Trixën pas 3 vitesh shkëputjeje por bashkë me të dhe "thashethemet" për një lidhje me Eugentin. Eugenti është ndarë nga e fejuara e tij dhe kjo i nxiti akoma më shumë thashethemet.

Por për herë të parë lidhur me këto thashetheme ka reaguar vetë këngëtarja e cila ka mohuar të jetë në një lidhje me këngëtarin nga Rubiku dhe ka thënë se është beqare.

Ditari politik

Të fundit