Flash News

POLITIKOFF

A janë rikthyer bashkë Tuna me Patrisin? Robert Berisha sqaron lajmet

A janë rikthyer bashkë Tuna me Patrisin? Robert Berisha sqaron lajmet

Kohëvë të fundit është komentuar mjaft shumë raporti i Tunës dhe Patrisit. Sa flitet për bashkim, vazhdojnë lajmet për ndarje. Dyshja u panë bashkë në pushime por u tha se udhëtuan bashkë për shkak të fëmijëve. Por cila është e vërteta, janë bashkë apo jo"? Të vërtetën e ka zbuluar vëllai i Patrisit, Robert Berisha.

Në një intervistë për Top Albania Radio ai u shpreh se keqkuptimet mes çiftit janë sqaruar dhe të dy vijojnë bashkëjetesën.

“Ata jetojnë bashkë. Patrisi udhëton shpesh dhe ata janë bashkë përderisa ai jeton në Shkup,” – tha Roberti.

Kujtojmë se Roberti ka pasur disa herë konflikte me Tunën dhe nuk i kanë kursyes thumbat e deklaratat kundër njëri-tjetrit edhe publikisht.

Të fundit