POLITIKOFF

A ndihet keq Lori Hoxha kur i thonë se është e dobët?

A ndihet keq Lori Hoxha kur i thonë se është e dobët?

Lori Hoxha është një nga vajzat më të ndjekura në Shqipëri dhe fansat e saj vazhdimisht i bëjnë pyetje për dietat që ndjek, ku i blen rrobat apo dhe se si ndihet në raste të caktuara dhe këshilla për të kapërcyer momente të vështira që shumë prej ndjekësve mund t`i kenë të njëjta me të Lorit (si p.sh ankthin dhe panikun).

Ndër pyetjet që së fundmi i kanë bërë asaj në Instagram është dieta që Lori përdor dhe ajo u është përgjigjur duke thënë:

“Ha dy vakte të plota në ditë. Një vakt i orë as palestre dhe një vakt mundohem ta ha përpara orës 5-6. Nuk ha përpara palestrës sepse ushtrohem shumë herët në mëngjes dhe s’kam kohë , por kam kuptuar që kam më shumë energji esëll."

A ndihet keq Lori Hoxha kur i thonë se është e dobët?

Ndërkohë një tjetër pyetje që i kanë bërë Lorit është nëse ndihet keq kur i thonë që është e dobët dhe trashëgimtarja e Top Channel është përgjigjur duke thënë se:

“Jo, ku ta gjej”. 

A ndihet keq Lori Hoxha kur i thonë se është e dobët?

Të fundit