Flash News

POLITIKOFF

Adele jep koncertin e parë publik pas pesë vjetësh, përlotet teksa fansat këndojnë njëzëri

Adele jep koncertin e parë publik pas pesë vjetësh, përlotet

Adele u tha fansave se ishte “shumë e lumtur” që u kthye sërish në skenë me koncertin e saj të parë publik pas pesë vjetësh.

Të shtunën, këngëtarja angleze ndau momentet kryesore të koncertit të saj të mbajtur në Hyde Park, Londër, vendlindja e saj. Ajo shpejt rifilloi të këndonte dhe vazhdoi të luante një set dyorësh të këndshëm për turmën prej 65 mijë fansash në qytetin e saj.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Adele (@adele)

Në video të shumta që janë shpërndarë në rrjetet sociale, shihet teksa Adele vazhdimisht është përlotur ndërsa turma këndonte njëzëri këngët e saj.

Të fundit