Flash News

POLITIKOFF

Adele shfaqet për herë të parë në publik me të dashurin e saj të ri

Adele shfaqet për herë të parë në publik me të

Adele bëri një paraqitje të rrallë publike teksa u pa në Finalet e NBA. Sidoqoftë, këngëtarja nuk ishte vetëm. Ylli anglez dukej e mahnitshme si kurrë më parë. Adele ishte e shoqëruar me Rich Paul, për të cilin prej kohësh aludohet se është  në një lidhje dashurie me të.  

Adele shfaqet për herë të parë në publik me të

Ka qenë reporteri i ‘ESPN’ që e deklaroi lidhjen e tyre duke komentuar faktin që Rich Paul kishte sjellë të dashurën në ndeshje. “E dashura e tij është Adele”, u shpreh reporteri në lidhje direkte.

Adele shfaqet për herë të parë në publik me të

Gjatë natës së tyre argëtuese, dyshja dukej se vëzhgonin se çfarë po ndodhte gjatë lojës. Në një moment, fituesja e Grammy madje komentoi diçka që po ndodhte në fushë dhe agjenti i sportit u përkul për të dëgjuar me kujdes.

Të fundit