Flash News

POLITIKOFF

Adrola Dushi pozon gjysmë "topless"

Adrola Dushi pozon gjysmë "topless"

Adrola Dushi është një nga vajzat më të bukura shqiptare dhe çdo set fotografik i saj është i bukur dhe ndryshe nga paraardhësi.

Së fundmi, ajo ka realizuar një tjetër sesion fotografik. Bukuroshja nga veriu i Shqipërisë ka pozuar gjysmë "topless"ku me flokët e vëna, mbulon pjesën e gjoksit. Me flokët kaçurrela dhe detajet e kuruara nga parukjerja e famshme Sellma, Adrola shkëlqen.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ADROLA DUSHI (@adroladushi)

Ditari politik

Të fundit