Flash News

POLITIKOFF

Agron Llakaj humb babanë, postimi prekës i aktorit

Agron Llakaj humb babanë, postimi prekës i aktorit

Aktori Agron Llakaj ka ndarë sot me ndjekësit e tij lajmin e hidhur të ndarjes nga jeta të babait të tij. Llakaj e përcolli lajmin e trishtë përmes një fotoje ku ai ishte i ulur në mes të dy prindërve të tij, teksa i ati i tij festonte 88-vjetorin. Aktroi shkruan:

"Ku ta dija o babushi im i mirë, se do ishte ditëlindja jote e fundit."

Mesazhet ngushëlluese nga miqtë, ndjekës e personazhe publikë kanë qenë me qindra. Postimi i plotë i tij është si më poshtë:

"Ahh ku ta dija o babushi im i mire, se do ishte ditelindja jote e fundit
Babai im,gojemjalti ti,e qeshura jote ilac…aaahh mor bab cte te them e cte shkruaj per ty?! U pame sot ne mengjes dhe nuk mendova se po te puthja e perqafoja per here te fundit. Babi im, ike…,po te pret Bardha,bija jote dhe motra jone,tragoja gjithe mallin tone babi… Qofsh i parajses ashtu sic shpirtin e kishe babi im! Kam gjithcka nga ty dhe shpirti yt i mire, qe do t’i ruaj deri kur Zoti te na bashkoj serish!???? Lamtumire o i shtrenjti yne, tregoi shtruar Zotit gjithe historite e tua, ashtu bukur dhe qeshur sic tregoje Ti! Sa me mungon mor bab…ahhhh…"

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Agron Llakaj (@agronllakajofficial)

Të fundit