Flash News

POLITIKOFF

Agron Llakaj humb bashkëshorten: Gjysma ime më e mirë iku drejt Parajsës

Agron Llakaj humb bashkëshorten: Gjysma ime më e mirë iku drejt

Aktori i njohur i humorit Agron Llakaj ka humbur bashkëshorten, pasi mbrëmjen e djeshme është ndarë nga jeta.  

Në një postim në rrjetet sociale, Llakaj shkruan se e shoqja vuante nga një sëmundje e rëndë dhe s’ka mundur ta fitonte dot betejën me të.

Postimi i plotë:

Pas nje beteje te gjate me nje semundje te rende…Gjysma ime më e mirë iku sot drejt Parajsës.

Me dhimbje të thellë ju njoftoj për ndarjen nga jeta të bashkëshortes time Kostandina,mami i Alkides dhe Enos, “Nina bukuroshe” e Adeas, nena e Teos dhe Brus.

Homazhet do të zhvillohen nesër në ‘Home Funeral Parajsa” (Ish-NShRAK-Tiranë). Ceremonia e varrimit në orën 15:00 në Varrezat e Sharrës’

Të fundit