Flash News

POLITIKOFF

"Ah moj nëna ime të ishe gjallë", postimi prekës i Alketa Vejsiut

"Ah moj nëna ime të ishe gjallë", postimi prekës i

Përmes disa postimeve në rrjete sociale, Alketa Vejsiu zbuloi për ndjekësit e saj se ndodhet në qytetin e Korçës, saktësisht në shtëpinë e gjyshërve të saj.

Ajo nuk harroi të kujtojë gjyshen e saj të ndjerë, teksa në një foto të derës së shtëpisë shkruan: “Ah moj nëna ime të ishe gjallë të të puthja dhe një herë”-duke treguar kështu një anë tejet nostalgjike dhe të dhimbshme të saj.

"Ah moj nëna ime të ishe gjallë", postimi prekës i

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ALKETA VEJSIU (@alketavejsiu)

Të fundit