Flash News

POLITIKOFF

Aktori Colin Farrell i jep fund romancës 5-vjeçare me Kelly MacNamara

Aktori Colin Farrell i jep fund romancës 5-vjeçare me Kelly

Aktori i njohur irlandez Colin Farrell së fundmi i ka dhënë fund lidhjes së tij pesëvjeçare me të dashurën Kelly MacNamara. Shkak për ndarjen thuhet se janë bërë oraret e ngjeshura të aktorit. Një burim i afërt i Colin tha se:

"Colin është njeriu i momentit falë rolit të tij në “The Banshees Of Inisherin”. Ai kaloi muaj duke punuar për këtë së bashku me filmin e fundit të “Batman”, ku luajti Penguin. Orari i Colinit ndikoi në marrëdhënien e tij me Kellyn dhe ata në heshtje i dhanë fund lidhjes. Nuk ka asnjë hatërmbetje mes tyre, por ruajtja e një marrëdhënieje romantike kur orari juaj i punës është kaq kërkues, u bë e vështirë për t’u menaxhuar."

Aktori Colin Farrell i jep fund romancës 5-vjeçare me Kelly

Colin ishte në lidhje me Kelly, që nga viti 2017, por dyshja nuk janë parë së bashku për disa kohë. Colin ka pasur lidhje me aktoret Lindsay Lohan dhe Carmen Electra. Në vitin 2003 ai gjithashtu pati një marrëdhënie me Britney Spears. Aktori irlandez duket se ka lënë të kuptohet për një ndarje nga Kelly në Golden Globes në janar, kur ai mori çmimin për ‘aktorin më të mirë’ nga vajza e Bond, Ana de Armas për rolin e tij në “Banshees” dhe dukej se flirtonte me të. Kohët e fundit ai ka punuar në serialin me tetë episode “The Penguin”, një rikrijim nga filmi i vitit 2022 “The Batman”. Në nëntor ai pritet të kthehet te personazhi në vazhdimin e “The Batman”.

Të fundit