POLITIKOFF

Aktori i njohur që luajti "Memon", i ftuar në emisionin shqiptar

Aktori i njohur që luajti "Memon", i ftuar në emisionin

Është i njohur për shumë role por "Memo" i "Mrekullia në qelinë e 7-të" i dha famë të përtej kufijve aktorit turk, Aras Bulut.

Aktori i njohur që luajti "Memon", i ftuar në emisionin

Arasi njihet dhe për rolin e "Mert" tek 'Icerde' apo atë të "Jamaçit" të famshëm në 'Çukur" por gjatë karantinës filmi turk me një histori kaq prekëse u bë një nga produksionet më të ndjekura në Netflix, ku aktorë hollivudianë dhe futbollistë si Neymar komentuan rolin e tij.

 

Aktori i njohur që luajti "Memon", i ftuar në emisionin

Aras do të kjetë i ftuar në një emision që i kushtohet audiencës shqiptare dhe kjo është hera e parë për të që i drejtohet publikut shqiptar.

Aktori i njohur që luajti "Memon", i ftuar në emisionin

Aras Bulut Iynemli, do të jetë i ftuar në emisionin “Qejfi ma i madh se Stambolli”, në Klan Kosova.

Ditari politik

Të fundit